+420 777 222 010

NÁŠ TÝM

Milan Toman

Jednatel společnosti, Finanční ředitel

Mobil: +420 777 222 010
E-mail: M.Toman@tomanfinance.cz

milan-toman


Ing. Lukáš Toman

Jednatel společnosti, Obchodní ředitel

Mobil: +420 605 817 076
E-mail: L.Toman@tomanfinance.cz

dsc_0142u


Andrea Vinarská

Jednatel společnosti, Ekonomický ředitel

Mobil: +420 731 106 856
E-mail: A.Vinarska@tomanfinance.cz

aja-2-210x244


Pavlína Večeřová

Obchodní zástupce

Mobil: +420 730 954 602
E-mail: P.Vecerova@tomanfinance.cz

image1-210x288


Tomáš Ryba

Ředitel správy úvěrů pro fyzické osoby

Mobil: +420 723 642 525
E-mail: T.Ryba@tomanfinance.cz

tomas-ryba


Mgr. Karel Stejskal

Obchodní zástupce

Mobil: +420 604 962 339
E-mail: K.Stejskal@tomanfinance.cz

bc-karel-stejskal


Ing. Radim Kalandra

Obchodní zástupce

Mobil: +420 604 879 614
E-mail: R.Kalandra@tomanfinance.cz

kalandra


Stanislav Klocek

Obchodní zástupce

Mobil: +420 776 888 089
E-mail: S.Klocek@tomanfinance.cz

stanislav-klocek


Jiří Novotný

Obchodní zástupce

Mobil: +420 603 422 820
E-mail: J.Novotny@tomanfinance.cz

jiri-novotny


Alena Blahoutová

Obchodní zástupce

Mobil: +420 724 733 515
E-mail: A.Blahoutova@tomanfinance.cz

img-20180530-wa0000-1-210x283


Lenka Dvořáková

Obchodní zástupce

Mobil: +420 606 704 998
E-mail: L.Dvorakova@tomanfinance.cz

lenka-dvorakova-foto


Ing. Jiří Šulc

Obchodní zástupce

Mobil: +420 737 572 876
E-mail: J.Sulc@tomanfinance.cz

jiri-sul-upravena-fotka


Karel Zelinka

Obchodní zástupce

Mobil: +420 603 545 087
E-mail: K.Zelinka@tomanfinance.cz

karel-zelinka


Mgr. Ivana Kaplanová

Obchodní zástupce

Mobil: +420 608 453 533
E-mail: I.Kaplanova@tomanfinance.cz

kaplanova


Ing. Petr Ryška

Obchodní zástupce

Mobil: +420 737 357 343
E-mail: P.Ryska@tomanfinance.cz

foto-petr-ryska-210x280


Libor Macháček

Obchodní zástupce

Mobil: +420 603 154 407
E-mail: L.Machacek@tomanfinance.cz

1ca4e638-2ed9-46d3-85c3-c0b49d450524-210x432


Ivana Nová

Obchodní zástupce

Mobil: +420 602 602 568
E-mail: I.Nova@tomanfinance.cz

img_20180706_102926-210x321


Ivana Sluková

Obchodní zástupce

Mobil: +420 776 182 525
E-mail: I.Slukova@tomanfinance.cz

nova-kolegyne-210x280


Ing. Jiří Holý

Obchodní zástupce

Mobil: +420 602 481 233
E-mail: J.Holy@tomanfinance.cz


Jan Maceček

Obchodní zástupce

Mobil: +420 602 612 216
E-mail: J.Macecek@tomanfinance.cz

img_6160-210x315


Mgr. Eva Rubáčková

Pojišťovací specialista

Mobil: +420 732 244 336
E-mail: E.Rubackova@tomanfinance.cz


Lucie Lamžíková

Obchodní zástupce

Mobil: +420 774 370 806
E-mail: L.Lamzikova@tomanfinance.cz


Petr Olivík

Obchodní zástupce

Mobil: +420 774 049 749
E-mail: P.Olivik@tomanfinance.cz


Iva Kožoušková

Obchodní zástupce

Mobil: +420 602 585 000
E-mail: I.Kozouskova@tomanfinance.cz

dsc4085-210x317

Zpracovávám...

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY? NAPIŠTE NÁM!

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.